HP Z640 радна станица, 1x Intel Xeon E5-2697 v3, 2.5 GHz, 32 GB DDR4 RAM, 1 TB SSD M.2 Z-Turbo, ASUS GPU, Win 10 Pro
HP Z640 радна станица, 1x Intel Xeon E5-2697 v3, 2.5 GHz, 32 GB DDR4 RAM, 1 TB SSD M.2 Z-Turbo, ASUS GPU, Win 10 Pro
Артикал:
32112541-1-1
HP Z640 радна станица, 1x Intel Xeon E5-2697 v3, 2.5 GHz, 32 GB DDR4 RAM, 1 TB SSD M.2 Z-Turbo, ASUS GPU, Win 10 Pro
571,33 €
(468,30 € без ПДВ-а)
или
Брзо и једноставно плаћање на рате
Од 10,81 €
Ваша месечна рата
Обрачун рате

Једноставна куповина на рате
Желим да ми рата буде што је могуће нижа
72 пута 10,81 €
72 пута 10,81 €
Желим да се вратим што је пре могуће
3 пута 208,31 €
3 пута 208,31 €
Желим да изаберем своје рате
72 пута 10,81 €
Leanpay олакшава куповину на рате путем интернета. Изаберите Leanpay за плаћање на рате у вашој корпи. Информативни прорачун не укључује трошкове процене ризика.
Nema na zalihama. Proverite dostupnost artikla.
Процењено време испоруке: 1 - 2 радна дана
Додатне информације
Друго
| Повезивање | 2x USB 2.0 екстерна порта, 1x гигабитна мрежна картица, Аналогни аудио улази, 2x PS/2 улаз, 8x USB 3.0 екстерних портова |
|---|---|
| Стање ставке | Реновирано – као ново |
| Дискови | 3-4 |
| Капацитет РАМ-а у ГБ | 32 |
| Максимални број процесора | 2 |
| Ревизија процесора | Интел Ксеон Е5 |
| Тип смештаја | Кула |
| Тип хард диска | M.2 SSD |
| Доступност | На лагеру |
| Опис процесора | 1x Intel Xeon E5-2678 v3 2,5 GHz / 3,1 GHz |
| Оптички уређај | Па |
| Слотови за проширење | 1x PCI-Express 3.0 x1, 2x PCI-Express 3.0 x16, 1x PCI, 1x PCI-Express 3.0 x8, 1x PCI-Express 3.0 x4 |
| Гаранција | 2 године |
| RAID контролер | Уграђени SATA |
| Тип радне меморије | DDR4 |
| Графичка картица (GPU) | nVidia Quadro P2000 5 GB GDDR5 160-bit (Pascal) 140 GIB/s |
| Оперативни систем | Виндоус 10 Про |
| Хард диск | 512GB M.2 SSD |
| Напајање W | 925W |
| Квалитет | А- (Веома добро) – Предмет има минималне знаке коришћења. |
| Произвођач | HP |
