Lenovo ThinkStation P620 AMD Ryzen ThreadRipper 12-језгарни 5945WX, 16 GB DDR4, 1x 512 GB M.2, Windows 11 Pro
1.648,96 €
(1.351,61 € без ПДВ-а)
Dell Inspirion 3030 i3-12100, 8GB DDR5, 512GB NVMe, Windows 11
364,78 €
(299,00 € без ПДВ-а)
HP Tower Z1 G9 Intel Core i7-12700 12-језгарни 16 GB DDR5 512 GB NVMe SSD Windows 11 Pro, nVidia Quadro T1000 8 GB
Артикал:
5F134EA
HP Tower Z1 G9 Intel Core i7-12700 12-језгарни 16 GB DDR5 512 GB NVMe SSD Windows 11 Pro, nVidia Quadro T1000 8 GB
1.059,00 €974,78 €(799,00 € без ПДВ-а)
или
Брзо и једноставно плаћање на рате
Од 16,40 €
Ваша месечна рата
Обрачун рате

Једноставна куповина на рате
Желим да ми рата буде што је могуће нижа
84 пута 16,40 €
84 пута 16,40 €
Желим да се вратим што је пре могуће
3 пута 355,33 €
3 пута 355,33 €
Желим да изаберем своје рате
84 пута 16,40 €
Leanpay олакшава куповину на рате путем интернета. Изаберите Leanpay за плаћање на рате у вашој корпи. Информативни прорачун не укључује трошкове процене ризика.
Nema na zalihama. Proverite dostupnost artikla.
Процењено време испоруке: 1 - 2 радна дана
Додатне информације
Друго
| Повезивање | 2x USB 2.0 екстерна порта, Аналогни аудио улази, 1x USB 3.2 екстерни улаз, 1x USB 3.2 Type-C екстерни порт, 1x гигабитна мрежна картица, 2x USB 3.2 екстерни улаз, 3x USB 3.2 екстерни улаз |
|---|---|
| Стање ставке | Ново |
| Дискови | 3-4 |
| Капацитет РАМ-а у ГБ | 16 |
| Максимални број процесора | 1 |
| Ревизија процесора | Интел Коре и7 |
| Тип смештаја | Кула |
| Тип хард диска | M.2 SSD |
| Доступност | На лагеру |
| Опис процесора | 1x Intel Core i7-12700 до 4,90 GHz |
| Оптички уређај | Па |
| Слотови за проширење | 1x PCI-Express 4.0 x16, 1x PCI-Express 3.0 x16, 2x M.2 слота, 2x PCI-Express 3.0 x1 |
| Гаранција | 3 године |
| RAID контролер | Уграђени SATA |
| Тип радне меморије | DDR5 4800MHz |
| Друго | Ново |
| Графичка картица (GPU) | nVidia Quadro T1000 8GB GDDR6 |
| Оперативни систем | Виндоус 11 Про |
| Хард диск | 512GB M.2 SSD NVMe PCI-e 4.0 |
| Напајање W | 550W |
| Квалитет | А+ (Одлично) – Предмет је као нов и не показује знаке коришћења. |
| Канцеларијски пакет | Не |
| Распоред тастатуре | Без тастатуре |
| Произвођач | HP |
Рецензије купаца
Види такође
HP Z230 радна станица 1x E3-1246v3 3,5 GHz 16 GB RAM-а, 512 GB SDD, NVIDIA Quadro K420, Windows 10
343,92 €
(281,90 € без ПДВ-а)
HP Z240 SFF радна станица Intel Core i5-6500 3.2GHz 16GB 256GB SSD
340,71 €
(279,27 € без ПДВ-а)
