Lenovo ThinkSystem ST50 V2 E-2324G 4-језгарни, 16 GB RAM-а, без HDD-а
699,00 €
(572,95 € без ПДВ-а)
Acer Altos ATSP10 Intel Core i7-13700 16 GB RAM 512 GB SSD, Windows 11 Pro
649,89 €
(532,70 € без ПДВ-а)
Артикал:
99Q56ET#ABE
HP Pro SFF 400 G9 PC Intel Core i5-14500, 16 GB DDR5, 512 GB SSD NVMe, Windows 11
699,00 €
(572,95 € без ПДВ-а)
или
Брзо и једноставно плаћање на рате
Од 11,77 €
Ваша месечна рата
Обрачун рате

Једноставна куповина на рате
Желим да ми рата буде што је могуће нижа
84 пута 11,77 €
84 пута 11,77 €
Желим да се вратим што је пре могуће
3 пута 255,00 €
3 пута 255,00 €
Желим да изаберем своје рате
84 пута 11,77 €
Leanpay олакшава куповину на рате путем интернета. Изаберите Leanpay за плаћање на рате у вашој корпи. Информативни прорачун не укључује трошкове процене ризика.
Nema na zalihama. Proverite dostupnost artikla.
Процењено време испоруке: 1 - 2 радна дана
Додатне информације
Друго
| Повезивање | 2x USB 3.2 Type-C екстерни улаз, 1x гигабитна мрежна картица, 1x HDMI, 4x USB 3.0 екстерна порта, 1x DisplayPort, 1x 10GbE мрежна картица, Аналогни аудио улази, 2x USB 3.0 екстерни улаз |
|---|---|
| Стање ставке | Ново |
| Дискови | 3-4 |
| Капацитет РАМ-а у ГБ | 16 |
| Максимални број процесора | 1 |
| Ревизија процесора | Интел Коре и5 |
| Тип смештаја | Кула |
| Тип хард диска | M.2 SSD |
| Доступност | На лагеру |
| Опис процесора | 1x Intel i5-14500 14-језгарни |
| Оптички уређај | Па |
| Слотови за проширење | 2x PCI-Express 3.0 x16 |
| Гаранција | 3 године |
| RAID контролер | Уграђени SATA |
| Тип радне меморије | DDR5 4800MHz (1x 16GB) |
| Друго | Ново |
| Графичка картица (GPU) | Интегрисано (уграђено) |
| Оперативни систем | Виндоус 11 Про |
| Хард диск | 512GB M.2 NVMe SSD |
| Напајање W | 240W |
| Квалитет | А+ (Одлично) – Предмет је као нов и не показује знаке коришћења. |
| Канцеларијски пакет | Не |
| Распоред тастатуре | Без тастатуре |
| Произвођач | HP |
