HPE ProLiant DL320 Gen11 Intel Xeon-B 3408U 8-језгарни (1.80GHz 22.5MB) 16GB (1 x 16GB) 4 x LFF SC SATA 1000W
1.695,80 €
(1.390,00 € без ПДВ-а)
Lenovo ThinkSystem RAID контролер 940-16i 8GB флеш PCIe Gen4 12Gb адаптер 4Y37A09730
1.730,90 €
885,70 €
(725,98 € без ПДВ-а)
Артикал:
628R5ET
HP Pro SFF 400 G9 PC Intel Core i5-13500, 8 GB DDR5, 256 GB SSD NVMe, Windows 11
498,99 €
(409,01 € без ПДВ-а)
или
Брзо и једноставно плаћање на рате
Од 10,91 €
Ваша месечна рата
Обрачун рате

Једноставна куповина на рате
Желим да ми рата буде што је могуће нижа
60 пута 10,91 €
60 пута 10,91 €
Желим да се вратим што је пре могуће
3 пута 181,68 €
3 пута 181,68 €
Желим да изаберем своје рате
60 пута 10,91 €
Leanpay олакшава куповину на рате путем интернета. Изаберите Leanpay за плаћање на рате у вашој корпи. Информативни прорачун не укључује трошкове процене ризика.
Nema na zalihama. Proverite dostupnost artikla.
Процењено време испоруке: 1 - 2 радна дана
Додатне информације
Друго
| Повезивање | 1x 10GbE мрежна картица, 1x гигабитна мрежна картица, 2x USB 3.2 Type-C екстерни улаз, 1x DisplayPort, 4x USB 3.0 екстерна порта, 1x HDMI, Аналогни аудио улази, 2x USB 3.0 екстерни улаз |
|---|---|
| Стање ставке | Ново |
| Дискови | 3-4 |
| Капацитет РАМ-а у ГБ | 8 |
| Максимални број процесора | 1 |
| Ревизија процесора | Интел Коре и5 |
| Тип смештаја | Кула СФФ |
| Тип хард диска | M.2 SSD |
| Доступност | На лагеру |
| Опис процесора | 1x Intel Core i5-13500 2.50 / 3.50 / 4.80 GHz |
| Оптички уређај | Па |
| Слотови за проширење | 2x PCI-Express 3.0 x16 |
| Гаранција | 3 године |
| RAID контролер | Уграђени SATA |
| Тип радне меморије | DDR4, DDR4-3200 МТ/с (1x 8 ГБ) |
| Друго | Ново |
| Графичка картица (GPU) | Интегрисано (уграђено) |
| Оперативни систем | Виндоус 11 Про |
| Хард диск | 256GB M.2 NVMe |
| Напајање W | 240W |
| Квалитет | А+ (Одлично) – Предмет је као нов и не показује знаке коришћења. |
| Канцеларијски пакет | Не |
| Распоред тастатуре | Без тастатуре |
| Произвођач | HP |
Рецензије купаца
Види такође
HP Z840 радна станица, 2x Intel Xeon E5-2650 v3 64 GB RAM DDR4, nVidia Quadro K6000 12 GB GDDR5, 512 GB SSD, Windows 10
1.315,65 €
(1.078,40 € без ПДВ-а)
