Lenovo ThinkSystem SR650 v2 2x Intel Xeon Silver 4309 8-core 2.8 / 3.6 GHz, 128 GB DDR4 RAM, 1x 940-8i RAID, 2x 32 GB M.2 RAID, 2x 750W
APC Back-UPS 1400VA, 230V, AVR, IEC Sockets
157,70 €
(129,26 € brez DDV)
QNAP TS-231P NAS 2-slot 2x 1 TB SATA 3.5"
166,49 €
(136,47 € brez DDV)
Lenovo ThinkSystem SR650 v2 2x Intel Xeon Silver 4309 8-core 2.8 / 3.6 GHz, 128 GB DDR4 RAM, 1x 940-8i RAID, 2x 32 GB M.2 RAID, 2x 750W
Šifra:
7Z73A0AVEA-2
Lenovo ThinkSystem SR650 v2 2x Intel Xeon Silver 4309 8-core 2.8 / 3.6 GHz, 128 GB DDR4 RAM, 1x 940-8i RAID, 2x 32 GB M.2 RAID, 2x 750W
2.313,79 €
(1.896,55 € brez DDV)
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 37,70 €
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
84 x 37,70 €
84 x 37,70 €
Poplačati se želim čim prej
12 x 216,15 €
12 x 216,15 €
Želim izbrati svoje obroke
84 x 37,70 €
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
1 na zalogi (možno naročiti)
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Specifikacije strežnika
| Max. število CPU | 2 |
|---|---|
| Opis CPU | 2x Intel Xeon Silver 4309 2.8 GHz / 3.6 GHz Turbo |
| Tip ohišja | Rack |
| CPU revizija | Intel Xeon Silver |
| RAM kapaciteta v GB | 128 |
| RAID kontroler | ThinkSystem M.2 SATA 2-Bay RAID Enablement Kit, RAID 940-8i 4 GB (0 |
| Velikost HDD | 2.5″ SFF |
| Diskovna ležišča | 5-8 |
| Število napajalnikov | 2 |
| Optična enota | No |
| Razširitvene reže | 1x OCP slot 3.0, 2x PCI-Express 4.0 x16, 2x PCI-Express 4.0 x8 |
| Povezljivost | 1x VGA port, 2x Gigabit NIC, 1x USB 3.1 zunanji vhod, 1x Management RJ-45 port, 3x USB 3.1 zunanji vhod, 1x USB 2.0 zunanji vhod |
| Tip delovnega pomnilnika | DDR4 ECC |
| Trdi diski | 2x 32 GB M.2 SATA SSD, brez – max 24x z dodatnimi kletkami |
Ostalo
| Stanje artikla | Obnovljeno – kot novo |
|---|---|
| Razpoložljivost | In stock |
| Garancija | 2 leti |
| Ostalo | Obnovljeno, HPE garancija (ostanek) + iSERVER garancija |
| Proizvajalec | Lenovo |
Mnenja strank
Oglejte si tudi
Dell 960 GB 2.5 SATA 6G RI SSD disk – G14-G16
189,89 €
(155,65 € brez DDV)
Lenovo Storage 400GB 10DWD 2.5″ SAS SSD
125,90 €
(103,20 € brez DDV)
Lenovo ThinkSystem 2.5″ 800 GB SSD PM1635a Mainstream, SAS 12Gb, Hot Swap
314,91 €
(258,12 € brez DDV)
Lenovo ThinkSystem 3.5″ 480 GB SSD PM883 Entry, SATA 6Gb, Hot Swap
175,91 €
(144,19 € brez DDV)
Lenovo ThinkSystem 2.5″ 480 GB SSD Intel S4500 Entry, SATA 6Gb, Hot Swap
197,91 €
(162,22 € brez DDV)