HP 800GB SATA SSD 6Gb/s 2.5" DS S3500 Series
169,90 €
(139,26 € brez DDV)
Dell PowerEdge T350 Tower, Intel Xeon E-2334 3.4GHz, 32 GB DDR4, PERC H755 RAID, 2x 480 GB SSD
1.890,00 €
(1.549,18 € brez DDV)
Lenovo Thinkstation P360 1x i5-12400 6-core 2.5 / 4.4 GHz, 16 GB DDR5, 256 GB M.2 SSD, nVidia Quadro A2000 12 GB, Windows 11
Šifra:
30FNS7VF00
Lenovo Thinkstation P360 1x i5-12400 6-core 2.5 / 4.4 GHz, 16 GB DDR5, 256 GB M.2 SSD, nVidia Quadro A2000 12 GB, Windows 11
1.189,99 €1.070,99 €(877,86 € brez DDV)
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 18,01 €
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
84 x 18,01 €
84 x 18,01 €
Poplačati se želim čim prej
3 x 390,35 €
3 x 390,35 €
Želim izbrati svoje obroke
84 x 18,01 €
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Ni na zalogi. Preverite dobavljivost artikla.
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Ostalo
| Povezljivost | 1x HDMI, 3x USB 3.1 zunanji vhod, 1x Gigabit NIC, Bluetooth 4.x, Wireless LAN (Wifi), 2x Displayport |
|---|---|
| Stanje artikla | Novo |
| Diskovna ležišča | 5-8 |
| RAM kapaciteta v GB | 16 |
| Max. število CPU | 1 |
| CPU revizija | Intel Core i5 |
| Tip ohišja | Tower |
| HDD tip | HDD SATA, SSD SATA, SSD M.2 |
| Razpoložljivost | In stock |
| Opis CPU | 1x Intel Core i5-12400 6-core 2.5 / 4.4 GHz |
| Optična enota | No |
| Razširitvene reže | 2x PCI-Express 4.0 x16, 2x PCI-Express 3.0 x1 |
| Garancija | 3 leta |
| RAID kontroler | Onboard |
| Tip delovnega pomnilnika | DDR5 Unbuffered Non-ECC (max 128 GB |
| Ostalo | Novo |
| Grafična kartica (GPU) | nVidia Quadro A2000 12 GB GDDR6 |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Trdi disk | 1x 256 GB SSD M.2 (max 2x HDD |
| Napajalnik W | 1x 500W |
| Kvaliteta | A+ (Odlično) – Artikel je kot nov in brez znakov uporabe |
| Paket pisarniških programov | Ne |
| Razporeditev tipkovnice | Brez tipkovnice |
| Proizvajalec | Lenovo |
Mnenja strank
Oglejte si tudi
HP Z840 delovna postaja, 2x Intel Xeon E5-2620 v3 2.4 GHz 32 GB RAM DDR4, 256 SSD, Windows 10
699,30 €
(573,20 € brez DDV)
HP Z840 delovna postaja, 2x Intel Xeon E5-2637 v3 3.5 GHz 64 GB RAM DDR4, nVidia Quadro M5000 8 GB GDDR5, 512GB SSD
1.224,31 €
(1.003,53 € brez DDV)
HP Z840 delovna postaja, 2x Intel Xeon E5-2650 v3 64 GB RAM DDR4, nVidia Quadro K6000 12 GB GDDR5, 512 GB SSD, Windows 10
1.315,65 €
(1.078,40 € brez DDV)