HPE ProLiant ML350 Gen9 2x Xeon E5-2695v4,16 GB DDR4 RAM,2x 300 GB SAS 10K
2.561,98 €
(2.099,98 € brez DDV)
Intel Xeon E5-1620 v3 Quad Core CPU 4x 3.50 GHz, 10 MB SmartCache, Socket 2011-3 - SR20P
19,90 €
(16,31 € brez DDV)
HPE ProLiant ML110 Gen10 1x Intel Xeon Bronze 3104, 8 GB DDR4 RAM, 2x 240GB SSD, 2x 1TB HDD, S100i SR
Šifra:
ML110gen10
HPE ProLiant ML110 Gen10 1x Intel Xeon Bronze 3104, 8 GB DDR4 RAM, 2x 240GB SSD, 2x 1TB HDD, S100i SR
890,89 €
(730,24 € brez DDV)
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 14,98 €
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
84 x 14,98 €
84 x 14,98 €
Poplačati se želim čim prej
3 x 324,68 €
3 x 324,68 €
Želim izbrati svoje obroke
84 x 14,98 €
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Ni na zalogi. Preverite dobavljivost artikla.
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Specifikacije strežnika
| Max. število CPU | 1 |
|---|---|
| Opis CPU | 1x Intel Xeon Bronze 3104 1.70 GHz 6-core |
| Tip ohišja | Tower |
| CPU revizija | Intel Xeon Bronze |
| RAM kapaciteta v GB | 8 |
| RAID kontroler | S100i |
| Diskovna ležišča | 3-4 |
| Število napajalnikov | 1 |
| Optična enota | No |
| Razširitvene reže | 1x PCI-Express 3.0 x8, 2x PCI-Express 3.0 x4, 2x PCI-Express 3.0 x16 |
| Povezljivost | 2x Gigabit NIC, 1x Serijska vrata (RS232), 2x USB 3.0 zunanji vhod, 4x USB 3.0 zunanji vhodi, 1x VGA port, 1x ILO5 port |
| Tip delovnega pomnilnika | DDR4 ECC |
| Trdi diski | 2x 240 GB SSD |
Ostalo
| Stanje artikla | Obnovljeno – kot novo |
|---|---|
| Razpoložljivost | In stock |
| Garancija | 2 leti |
| Proizvajalec | HPE |
| Teža | 8 kg |
Mnenja strank
Oglejte si tudi
HP ProLiant DL380 G7 1x Xeon E5620 Quad Core, 8 GB DDR3 RAM, P410 RAID, 2x 72 GB SAS 10K
203,00 €
(166,39 € brez DDV)