IBM System x3650 M4 2x Xeon E5-2630 6-core 2.30 / 2.80 GHz, 32 GB DDR4 RAM, M5110e RAID kontroler, 2x 300 GB SAS, 1x 750W
690,00 €
483,00 €
(395,90 € brez DDV)
HP Z440 delovna postaja, 1x Intel Xeon E5-1650 v3, 3.5 GHz, 32 GB RAM DDR4, 512 GB SSD, nVidia Quadro M4000, Win 10 Pro
981,00 €
735,76 €
(603,08 € brez DDV)
HPE Proliant DL360 Gen10, 1x Xeon Gold 6154 18-Core 3.0 GHz / 3.7 GHz, 64 GB DDR4, P408i-a 2 GB RAID, 2x napajalnik 500W
Šifra:
304609673723
HPE Proliant DL360 Gen10, 1x Xeon Gold 6154 18-Core 3.0 GHz / 3.7 GHz, 64 GB DDR4, P408i-a 2 GB RAID, 2x napajalnik 500W
2.389,99 €
(1.959,01 € brez DDV)
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 38,94 €
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
84 x 38,94 €
84 x 38,94 €
Poplačati se želim čim prej
12 x 223,25 €
12 x 223,25 €
Želim izbrati svoje obroke
84 x 38,94 €
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Ni na zalogi. Preverite dobavljivost artikla.
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Specifikacije strežnika
| Max. število CPU | 2 |
|---|---|
| Opis CPU | 1x Intel Xeon Gold 6154 18-core 3.0 GHz / 3.7 GHz Turbo |
| Tip ohišja | Rack |
| CPU revizija | Intel Xeon Gold |
| RAM kapaciteta v GB | 64 |
| RAID kontroler | P408i-a/2GB Cache |
| Velikost HDD | 2.5″ SFF |
| Diskovna ležišča | 5-8 |
| Število napajalnikov | 2 |
| Optična enota | No |
| Razširitvene reže | 1x PCI-Express 3.0 x8, 1x PCI-Express 3.0 x16 |
| Povezljivost | 4x Gigabit NIC, 1x ILO5 port, 3x USB 3.0 zunanji vhodi, 2x USB 3.0 notranji vhodi, 1x MicroSD internal slot, 1x VGA port |
| Tip delovnega pomnilnika | ECC RDIMM DDR4 |
| Trdi diski | brez (max 8x SFF) |
Ostalo
| Stanje artikla | Obnovljeno – kot novo |
|---|---|
| Razpoložljivost | In stock |
| Garancija | 2 leti |
| Proizvajalec | HPE |
| Teža | 15000 kg |
Mnenja strank
Oglejte si tudi
HP ProLiant DL360 G6 2x Xeon L5520, 8 GB DDR3 RAM, P410/512 MB, 2x 72 GB SAS, 1 x 460W PSU
183,20 €
(150,16 € brez DDV)
HPE ProLiant DL380 Gen10 1x Xeon Silver 4210, 32 GB RAM, P408i – P20174-B21
1.999,99 €
(1.639,34 € brez DDV)
HPE ProLiant ML350 Gen9 1x Xeon e5-2630 v3, 32 GB DDR4 RAM, 2x 300 GB SAS 10k
1.345,20 €
(1.102,62 € brez DDV)
HP ProLiant DL380 G7 2x Xeon E5620 Quad Core, 32 GB DDR3 RAM, P410 RAID, 4x 146 GB SAS 10K
386,73 €
(316,99 € brez DDV)