Synology RackStation RS3618XS - NAS strežnik - 12-bay - Rack - SATA 6Gb/s - 8 GB RAM - Gigabit Ethernet
1.994,99 €
(1.635,24 € brez DDV)
Synology RackStation RS2418+ NAS-Server - 12-bay - Rack SATA 6Gb/s 4 GB RAM
1.090,00 €
(893,44 € brez DDV)
HP ZCentral 4R 18-Core W-2295 3.00 / 4.80 GHz, 128 GB DDR4, 512 GB M.2, Windows 10/11 Pro, Nvidia RTX 4000 8 GB, Rack Workstation
Šifra:
545T6E8#ABD-R
HP ZCentral 4R 18-Core W-2295, 128 GB DDR4, 512 GB M.2, Windows 10/11 Pro, Nvidia RTX 4000 8 GB, Rack Workstation
2.289,99 €
(1.877,04 € brez DDV)
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 37,31 €
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
84 x 37,31 €
84 x 37,31 €
Poplačati se želim čim prej
12 x 213,90 €
12 x 213,90 €
Želim izbrati svoje obroke
84 x 37,31 €
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
1 na zalogi (možno naročiti)
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Ostalo
| Povezljivost | 2x USB 3.1 zunanji vhod, 1x USB 3.1 zunanji vhod, 3x USB 3.1 zunanji vhod, 1x Gigabit NIC, 1x 10Gbe NIC, 2x USB 3.2 Type-C zunanji vhod |
|---|---|
| Stanje artikla | Novo |
| Diskovna ležišča | 5-8 |
| RAM kapaciteta v GB | 128 |
| Max. število CPU | 1 |
| CPU revizija | Intel Xeon W |
| Tip ohišja | Rack |
| HDD tip | HDD SATA, SSD SATA, SSD M.2 |
| Razpoložljivost | In stock |
| Opis CPU | 1x Intel Xeon 18-Core W-2295 3.00 / 4.80 GHz 24.75 Mb predpomnilnika |
| Optična enota | No |
| Razširitvene reže | 2x PCI-Express 3.0 x16, 2x M.2 slot |
| Garancija | 3 leta |
| RAID kontroler | Onboard |
| Tip delovnega pomnilnika | DDR4 RDIMM ECC |
| Ostalo | HPE Renew |
| Grafična kartica (GPU) | nVidia Quadro RTX 4000 8 GB GDDR6 |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Trdi disk | 512 GB M.2 SSD (max 2x 2.5″ |
| Napajalnik W | 1x 675W |
| Kvaliteta | A+ (Odlično) – Artikel je kot nov in brez znakov uporabe |
| Paket pisarniških programov | Ne |
| Razporeditev tipkovnice | Brez tipkovnice |
| Proizvajalec | HPE |