HP Z600 napajalnik 650W DPS-725AB
3.876,27 Kč
(3.177,27 Kč brez DDV)
HPE ProLiant ML110 Gen10 1x Xeon Silver 4110 8-Core 2.10 GHz, 96 GB DDR4, P408i-a RAID, 1x 500w napajalnik, Windows Server 2016 ROK
40.967,42 Kč
(33.579,85 Kč brez DDV)
HP Z820 delovna postaja, 2x Intel Xeon 8-core E5-2687W 3.10 GHz, 32 GB RAM, 256 GB SSD, nVidia Quadro 4000, Win 10 Pro
Šifra:
208
HP Z820 delovna postaja, 1x Intel Xeon 8-core E5-2687W 3.10 GHz, 32 GB RAM, 256 GB SSD, nVidia Quadro 4000, Win 10 Pro
20.602,45 Kč17.511,97 Kč(14.354,07 Kč brez DDV)
Ni na zalogi. Preverite dobavljivost artikla.
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Ostalo
| Povezljivost | 4x USB 2.0 zunanji vhodi, 1x USB 2.0 zunanji vhod, 4x USB 3.0 zunanji vhodi, 1x Serijska vrata (RS232), 2x USB 2.0 notranji vhodi, Analog Audio vhodi, 2x Gigabit NIC, 2x PS/2 vhod |
|---|---|
| Stanje artikla | Obnovljeno – kot novo |
| Diskovna ležišča | 3-4 |
| RAM kapaciteta v GB | 32 |
| Max. število CPU | 2 |
| CPU revizija | Intel Xeon E5 |
| Tip ohišja | Tower |
| HDD tip | HDD SATA, SSD SAS, SSD SATA, HDD SAS |
| Razpoložljivost | In stock |
| Opis CPU | 2x Intel Xeon E5-2687W 3.10 GHz / 3.80 GHz |
| Optična enota | No |
| Razširitvene reže | 1x PCI, 2x PCI-Express 3.0 x8, 1x PCI-Express 3.0 x8, 3x PCI-Express 3.0 x16, 1x PCI-Express 3.0 x4, 1x PCI-Express 3.0 x16, 1x PCI-Express 2.0 x4 |
| Garancija | 1 leto |
| RAID kontroler | Onboard SATA/SAS |
| Tip delovnega pomnilnika | ECC DDR3 |
| Grafična kartica (GPU) | nVidia Quadro 4000 2 GB GDDR5 256-bit (Fermi) 89.86 GIB/s |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Trdi disk | 256 GB SSD |
| Napajalnik W | 850W |
| Kvaliteta | A- (Zelo dobro) – Artikel ima minimalne znake uporabe |
| Proizvajalec | HP |
| Teža | 13 kg |
Mnenja strank
Oglejte si tudi
HP Z840 delovna postaja, 2x Intel Xeon E5-2620 v3 2.4 GHz 32 GB RAM DDR4, 256 SSD, Windows 10
16.951,83 Kč
(13.894,94 Kč brez DDV)
HP Z640 delovna postaja, 1x Intel Xeon E5-2623 v4, 2,6 GHz, 32 GB RAM DDR4, 512 GB SSD, nVidia Quadro P2000, Win 10 Pro
21.138,03 Kč
(17.326,25 Kč brez DDV)
Lenovo ThinkPad Pro Dock Type 40A1 – SD20F82751
783,12 Kč
(641,90 Kč brez DDV)
HP Z640 delovna postaja, 1x Intel Xeon E5-2623 v3, 3,0 GHz, 32 GB RAM DDR4, 256 GB SSD, 500 GB SATA, nVidia Quadro K2200, Win 10 Pro
16.460,61 Kč
(13.492,30 Kč brez DDV)
HP Z840 delovna postaja, 2x Intel Xeon E5-2637 v3 3.5 GHz 64 GB RAM DDR4, nVidia Quadro M5000 8 GB GDDR5, 512GB SSD
29.678,42 Kč
(24.326,57 Kč brez DDV)
HP Z440 delovna postaja, 1x Intel Xeon E5-1650 v3, 3,5 GHz, 32 GB RAM DDR4, 512 GB SSD nVidia Quadro K4200, Win 10 Pro
16.890,02 Kč
(13.844,28 Kč brez DDV)