HP Z420 delovna postaja, 1x Intel Xeon E5-1620, 3,6 GHz, 24 GB RAM DDR3, AMD FirePro W7000 4 GB, 500 GB HDD, Win 10 Pro
379,90 €
303,91 €
(249,11 € brez DDV)
HPE ProLiant ML110 Gen10 1x Xeon Silver 4110 8-Core 2.10 GHz, 48 GB DDR4, P408i-P RAID, 1x 700w napajalnik
1.289,99 €
(1.057,37 € brez DDV)
HP Z420 delovna postaja, 1x Intel Xeon E5-1650 v2, 3,5 GHz, 24 GB RAM DDR3, nVidia Quadro K4000, 300 GB SAS HDD, Win 10 Pro
Šifra:
0004184-1-1
HP Z420 delovna postaja, 1x Intel Xeon E5-1650 v2, 3,5 GHz, 24 GB RAM DDR3, nVidia Quadro K4000, 300 GB SAS HDD, Win 10 Pro
449,90 €359,92 €(295,02 € brez DDV)
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 12,15 €
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
36 x 12,15 €
36 x 12,15 €
Poplačati se želim čim prej
3 x 130,97 €
3 x 130,97 €
Želim izbrati svoje obroke
36 x 12,15 €
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Ni na zalogi. Preverite dobavljivost artikla.
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Ostalo
| Povezljivost | 1x USB 2.0 zunanji vhod, 4x USB 3.0 zunanji vhodi, 1x Gigabit NIC, 4x USB 2.0 zunanji vhodi, Analog Audio vhodi |
|---|---|
| Stanje artikla | Obnovljeno – kot novo |
| Diskovna ležišča | 3-4 |
| RAM kapaciteta v GB | 24 |
| Max. število CPU | 1 |
| CPU revizija | Intel Xeon E5 |
| Tip ohišja | Tower |
| HDD tip | HDD SAS |
| Razpoložljivost | In stock |
| Opis CPU | 1x Intel Xeon E5-1650 v2 3.5 GHz / 3.9 GHz Turbo |
| Optična enota | No |
| Razširitvene reže | 1x PCI-Express 2.0 x4, 1x PCI-Express 2.0 x8, 2x PCI-Express 3.0 x16, 1x PCI, 1x PCI-Express 3.0 x8 |
| Garancija | 1 leto |
| RAID kontroler | Onboard SATA |
| Tip delovnega pomnilnika | DDR3 ECC |
| Grafična kartica (GPU) | nVidia Quadro K4000 3 GB GDDR5 192-bit (Kepler) 134.8 GB/s |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Trdi disk | 300 GB SAS |
| Napajalnik W | 600W |
| Kvaliteta | A- (Zelo dobro) – Artikel ima minimalne znake uporabe |
| Proizvajalec | HP |
| Teža | 12 kg |