HPE Proliant DL360 Gen10, 1x Xeon Silver 4110 8-Core 2.1 GHz / 3.0 GHz, 64 GB DDR4, P408i-a 2 GB RAID, 2x napajalnik 500W
1.689,99 €
(1.385,24 € brez DDV)
HP Z420 delovna postaja, 1x Intel Xeon E5-1650 v2, 3,5 GHz, 24 GB RAM DDR3, nVidia Quadro K4000, 300 GB SAS HDD, Win 10 Pro
449,90 €
359,92 €
(295,02 € brez DDV)
HP Z420 delovna postaja, 1x Intel Xeon E5-1620, 3,6 GHz, 24 GB RAM DDR3, AMD FirePro W7000 4 GB, 500 GB HDD, Win 10 Pro
Šifra:
0004184-1
HP Z420 delovna postaja, 1x Intel Xeon E5-1620, 3,6 GHz, 24 GB RAM DDR3, AMD FirePro W7000 4 GB, 500 GB HDD, Win 10 Pro
379,90 €303,91 €(249,11 € brez DDV)
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 10,25 €
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
36 x 10,25 €
36 x 10,25 €
Poplačati se želim čim prej
3 x 110,54 €
3 x 110,54 €
Želim izbrati svoje obroke
36 x 10,25 €
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Ni na zalogi. Preverite dobavljivost artikla.
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Ostalo
| Povezljivost | 1x USB 2.0 zunanji vhod, 4x USB 3.0 zunanji vhodi, 1x Gigabit NIC, Analog Audio vhodi, 4x USB 2.0 zunanji vhodi |
|---|---|
| Stanje artikla | Obnovljeno – kot novo |
| Diskovna ležišča | 3-4 |
| RAM kapaciteta v GB | 24 |
| Max. število CPU | 1 |
| CPU revizija | Intel Xeon E5 |
| Tip ohišja | Tower |
| HDD tip | HDD SATA |
| Razpoložljivost | In stock |
| Opis CPU | 1x Intel Xeon E5-1620 3.6 GHz / 3.8 GHz Turbo |
| Optična enota | No |
| Razširitvene reže | 1x PCI-Express 2.0 x8, 2x PCI-Express 3.0 x16, 1x PCI, 1x PCI-Express 3.0 x8, 1x PCI-Express 2.0 x4 |
| Garancija | 1 leto |
| RAID kontroler | Onboard SATA |
| Tip delovnega pomnilnika | DDR3 ECC |
| Grafična kartica (GPU) | AMD FirePro W7000 4 GB GDDR5 256-bit |
| Operacijski sistem | Windows 10 Pro |
| Trdi disk | 500 GB SATA |
| Napajalnik W | 600W |
| Kvaliteta | A- (Zelo dobro) – Artikel ima minimalne znake uporabe |
| Proizvajalec | HP |
| Teža | 12 kg |
Mnenja strank
Oglejte si tudi
HP Z240 SFF delovna postaja Intel Core i5-6500 3,2GHz 16 GB 256 GB SSD
340,71 €
(279,27 € brez DDV)