Tipkovnica HP USB 320K Slim, Slovenska
28,76 €
(23,57 € brez DDV)
Delovna postaja Dell Precision 3620 E3-1240 v5, 16 GB, 256 GB SSD, nVidia Quadro P2000, Win10 Pro
799,00 €
(654,92 € brez DDV)
HP Z4 G4 delovna postaja, 1x Intel Xeon W-2125 4.0 GHz Quad Core, 64 GB RAM DDR4, 256 GB SSD M.2 NVMe, nVidia Quadro P4000 8 GB GDDR5, Win 10
Šifra:
Z4G4
HP Z4 G4 delovna postaja, 1x Intel Xeon W-2125 4.0 GHz Quad Core, 64 GB RAM DDR4, 256 GB SSD M.2 NVMe, nVidia Quadro P4000 8 GB GDDR5, Win 10
1.990,00 €1.293,51 €(1.060,25 € brez DDV)
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 21,77 €
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
84 x 21,77 €
84 x 21,77 €
Poplačati se želim čim prej
6 x 238,20 €
6 x 238,20 €
Želim izbrati svoje obroke
84 x 21,77 €
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Ni na zalogi. Preverite dobavljivost artikla.
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Ostalo
| Povezljivost | 8x USB 3.0 zunanji vhodi, 2x USB 3.0 notranji vhodi, 2x Gigabit NIC, 2x PS/2 vhod, 1x Thunderbolt 3 (Type-C), Analog Audio vhodi |
|---|---|
| Stanje artikla | Obnovljeno – kot novo |
| Diskovna ležišča | 3-4 |
| RAM kapaciteta v GB | 64 |
| Max. število CPU | 1 |
| CPU revizija | Intel Xeon W |
| Tip ohišja | Tower |
| HDD tip | SSD M.2 |
| Razpoložljivost | In stock |
| Opis CPU | 1x Intel Xeon W-2125 4.00 GHz / 4.50 GHz Turbo (8.25 MB Cache |
| Optična enota | No |
| Razširitvene reže | 2x PCI-Express 3.0 x4, 2x M.2 slot, 2x PCI-Express 3.0 x16, 1x PCI-Express 3.0 x8 |
| Garancija | 2 leti |
| RAID kontroler | Onboard SATA |
| Tip delovnega pomnilnika | DDR4 ECC |
| Grafična kartica (GPU) | nVidia Quadro P4000 8 GB GDDR5 256-bit (Pascal) 243.3 GIB/s |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Trdi disk | 256 GB M.2 SSD |
| Napajalnik W | 750W |
| Kvaliteta | A- (Zelo dobro) – Artikel ima minimalne znake uporabe |
| Paket pisarniških programov | Ne |
| Razporeditev tipkovnice | Brez tipkovnice |
| Proizvajalec | HP |
| Teža | 13 kg |
Mnenja strank
Oglejte si tudi
HP Z230 delovna postaja 1x E3-1246v3 3.5 GHz 16 GB RAM, 512 GB SDD, NVIDIA Quadro K420, Windows 10
343,92 €
(281,90 € brez DDV)
Lenovo ThinkPad Pro Dock Type 40A1 – SD20F82751
32,31 €
(26,48 € brez DDV)
HP Z840 delovna postaja, 2x Intel Xeon E5-2637 v3 3.5 GHz 64 GB RAM DDR4, nVidia Quadro M5000 8 GB GDDR5, 512GB SSD
1.224,31 €
(1.003,53 € brez DDV)
HP Z840 delovna postaja, 2x Intel Xeon E5-2650 v3 64 GB RAM DDR4, nVidia Quadro K6000 12 GB GDDR5, 512 GB SSD, Windows 10
1.315,65 €
(1.078,40 € brez DDV)