HP Z6 G4 1x Intel Xeon Gold 12-core 6136 3.0 / 3.7 GHz, 64 GB RAM DDR4, 512 GB SSD M.2, Windows 10/11 Pro
1.490,00 €
(1.221,31 € brez DDV)
HP Z640 delovna postaja, 1x Intel Xeon E5-2678 v3, 2,5 GHz, 32 GB RAM DDR4, 512 GB SSD M.2 Z-Turbo nVidia Quadro P2000, Win 10 Pro
790,00 €
632,00 €
(518,03 € brez DDV)
HP Z4 G4 delovna postaja, 1x Intel Xeon W-2123 3.6 GHz Quad Core, 32 GB RAM DDR4, 256 GB SSD M.2 NVMe, nVidia Quadro P4000 8 GB GDDR5, Win 10
Šifra:
1AA81A8
HP Z4 G4 delovna postaja, 1x Intel Xeon W-2123 3.6 GHz Quad Core, 32 GB RAM DDR4, 256 GB SSD M.2 NVMe, nVidia Quadro P4000 8 GB GDDR5, Win 10
1.159,00 €1.101,05 €(902,50 € brez DDV)
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 18,53 €
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
84 x 18,53 €
84 x 18,53 €
Poplačati se želim čim prej
6 x 202,83 €
6 x 202,83 €
Želim izbrati svoje obroke
84 x 18,53 €
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Ni na zalogi. Preverite dobavljivost artikla.
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Ostalo
| Povezljivost | Analog Audio vhodi, 1x Thunderbolt 3 (Type-C), 8x USB 3.0 zunanji vhodi, 2x USB 3.0 notranji vhodi, 2x PS/2 vhod, 2x Gigabit NIC |
|---|---|
| Stanje artikla | Obnovljeno – kot novo |
| Diskovna ležišča | 3-4 |
| RAM kapaciteta v GB | 32 |
| Max. število CPU | 1 |
| CPU revizija | Intel Xeon W |
| Tip ohišja | Tower |
| HDD tip | SSD M.2 |
| Razpoložljivost | In stock |
| Opis CPU | 1x Intel Xeon W-2123 3.60 GHz / 3.90 GHz Turbo (8.25 MB Cache |
| Optična enota | No |
| Razširitvene reže | 1x PCI-Express 3.0 x8, 2x M.2 slot, 2x PCI-Express 3.0 x4, 2x PCI-Express 3.0 x16 |
| Garancija | 2 leti |
| RAID kontroler | Onboard SATA |
| Tip delovnega pomnilnika | DDR4 ECC |
| Grafična kartica (GPU) | nVidia Quadro P4000 8 GB GDDR5 256-bit (Pascal) 243.3 GIB/s |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Trdi disk | 256 GB M.2 SSD |
| Napajalnik W | 750W |
| Kvaliteta | A- (Zelo dobro) – Artikel ima minimalne znake uporabe |
| Paket pisarniških programov | Ne |
| Razporeditev tipkovnice | Brez tipkovnice |
| Proizvajalec | HP |