HP Z240 SFF E3-1230v5 3.40GHz, 16GB, 512GB SSD, FirePro W2100, Windows 10 Pro
498,99 €
399,20 €
(327,21 € brez DDV)
HP Z240 SFF E3-1225 v5 3.30GHz, 16 GB, 480GB SSD, nVidia NVS 310, Windows 10 Pro
389,00 €
311,20 €
(255,08 € brez DDV)
Šifra:
M0U73AV-SB81
HP Z240 SFF E3-1225v5 3.40GHz, 8GB, 256GB SSD, 500GB HDD, DVDRW, nVidia Quadro P1000, Windows 7 Pro
498,99 €399,20 €(327,21 € brez DDV)
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 10,52 €
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
48 x 10,52 €
48 x 10,52 €
Poplačati se želim čim prej
3 x 145,56 €
3 x 145,56 €
Želim izbrati svoje obroke
48 x 10,52 €
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
1 na zalogi (možno naročiti)
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Ostalo
| Povezljivost | 2x PS/2 vhod, 2x Displayport, 2x USB 3.0 zunanji vhod, 1x USB 3.0 notranji vhod, 1x Displayport, Analog Audio vhodi, 2x USB 2.0 notranji vhodi, 2x USB 2.0 zunanji vhodi, 1x Management RJ-45 port, 1x Gigabit NIC |
|---|---|
| Stanje artikla | Obnovljeno – kot novo |
| Diskovna ležišča | 3-4 |
| RAM kapaciteta v GB | 8 |
| Max. število CPU | 1 |
| CPU revizija | Intel Xeon E3 |
| Tip ohišja | Tower SFF |
| HDD tip | HDD SATA |
| Razpoložljivost | In stock |
| Opis CPU | Intel Xeon E3-1225 v5 3.30 GHz / 3.70 GHz Turbo |
| Optična enota | Yes |
| Razširitvene reže | 2x PCI-Express 3.0 x4, 2x PCI-Express 3.0 x8, 1x PCI-Express 3.0 x8, 1x PCI-Express 3.0 x16 |
| Garancija | 1 leto |
| RAID kontroler | Onboard SATA |
| Tip delovnega pomnilnika | ECC DDR4 |
| Ostalo | Možnost nadgradnje na Windows 10 Pro |
| Grafična kartica (GPU) | nVidia Quadro P1000 4 GB GDDR5 128-bit (Pascal) 96 GIB/s |
| Operacijski sistem | Windows 7 Pro |
| Trdi disk | 256 GB SSD |
| Napajalnik W | 240W |
| Kvaliteta | A- (Zelo dobro) – Artikel ima minimalne znake uporabe |
| Proizvajalec | HP |
| Teža | 13 kg |
Mnenja strank
Oglejte si tudi
HP Z840 delovna postaja, 2x Intel Xeon E5-2650 v3 64 GB RAM DDR4, nVidia Quadro K6000 12 GB GDDR5, 512 GB SSD, Windows 10
1.315,65 €
(1.078,40 € brez DDV)