HP Z440 delovna postaja, 1x Intel Xeon E5-1650 v3, 3.5 GHz, 32 GB RAM DDR4, 512 GB SSD, nVidia Quadro M4000, Win 10 Pro
981,00 €
735,76 €
(603,08 € brez DDV)
HP Z240 SFF E3-1230v5 3.40GHz, 16GB, 512GB SSD, FirePro W2100, Windows 10 Pro
498,99 €
399,20 €
(327,21 € brez DDV)
HP Z230 delovna postaja 1x E3-1225 v3 3.5 GHz 16 GB RAM, 256 GB SSD, 500 GB SATA, NVIDIA Quadro NVS295, Windows 8/10
Šifra:
D1P34AV-SB256
HP Z230 delovna postaja 1x E3-1225 v3 3.5 GHz 16 GB RAM, 256 GB SSD, 500 GB SATA, NVIDIA Quadro NVS295, Windows 8/10
348,99 €279,20 €(228,85 € brez DDV)
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 13,63 €
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
24 x 13,63 €
24 x 13,63 €
Poplačati se želim čim prej
3 x 93,00 €
3 x 93,00 €
Želim izbrati svoje obroke
24 x 13,63 €
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
1 na zalogi (možno naročiti)
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Ostalo
| Povezljivost | 1x Displayport, Analog Audio vhodi, 4x USB 3.0 zunanji vhodi, 4x USB 2.0 zunanji vhodi, 1x Gigabit NIC, 2x PS/2 vhod |
|---|---|
| Stanje artikla | Obnovljeno – kot novo |
| Diskovna ležišča | 3-4 |
| RAM kapaciteta v GB | 16 |
| Max. število CPU | 1 |
| CPU revizija | Intel Xeon E3 |
| Tip ohišja | Tower SFF |
| HDD tip | HDD SATA, SSD SATA |
| Razpoložljivost | In stock |
| Opis CPU | Intel Xeon E3-1225 v3 3.2 Ghz / 3.6 GHz Turbo |
| Optična enota | No |
| Razširitvene reže | 1x PCI-Express 2.0 x1, 1x PCI, 1x PCI-Express 3.0 x16, 2x PCI-Express 2.0 x4 |
| Garancija | 1 leto |
| RAID kontroler | Onboard SATA |
| Tip delovnega pomnilnika | DDR3 ECC |
| Ostalo | Možna nadgradnja na Windows 10 |
| Grafična kartica (GPU) | nVidia Quadro NVS 295 256 MB GDDR3 64-bit |
| Operacijski sistem | Windows 8 Pro |
| Trdi disk | 256 GB SSD |
| Napajalnik W | 320W |
| Kvaliteta | A- (Zelo dobro) – Artikel ima minimalne znake uporabe |
| Proizvajalec | HP |
| Teža | 13 kg |