Lenovo ThinkStation P620 AMD Ryzen ThreadRipper 12-Core 5945WX, 16 GB DDR4, 1x 512 GB M.2, Windows 11 Pro
1.648,96 €
(1.351,61 € brez DDV)
Dell Inspirion 3030 i3-12100, 8 GB DDR5, 512 GB NVMe, Windows 11
364,78 €
(299,00 € brez DDV)
HP Tower Z1 G9 Intel Core i7-12700 12-core 16 GB DDR5 512 GB NVMe SSD Windows 11 Pro, nVidia Quadro T1000 8 GB
Šifra:
5F134EA
HP Tower Z1 G9 Intel Core i7-12700 12-core 16 GB DDR5 512 GB NVMe SSD Windows 11 Pro, nVidia Quadro T1000 8 GB
1.059,00 €974,78 €(799,00 € brez DDV)
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 16,40 €
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
84 x 16,40 €
84 x 16,40 €
Poplačati se želim čim prej
3 x 355,33 €
3 x 355,33 €
Želim izbrati svoje obroke
84 x 16,40 €
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Ni na zalogi. Preverite dobavljivost artikla.
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Ostalo
| Povezljivost | 2x USB 2.0 zunanji vhodi, Analog Audio vhodi, 1x USB 3.2 zunanji vhod, 1x USB 3.2 Type-C zunanji vhod, 1x Gigabit NIC, 2x USB 3.2 zunanji vhod, 3x USB 3.2 zunanji vhod |
|---|---|
| Stanje artikla | Novo |
| Diskovna ležišča | 3-4 |
| RAM kapaciteta v GB | 16 |
| Max. število CPU | 1 |
| CPU revizija | Intel Core i7 |
| Tip ohišja | Tower |
| HDD tip | SSD M.2 |
| Razpoložljivost | In stock |
| Opis CPU | 1x Intel Core i7-12700 do 4.90 GHz |
| Optična enota | No |
| Razširitvene reže | 1x PCI-Express 4.0 x16, 1x PCI-Express 3.0 x16, 2x M.2 slot, 2x PCI-Express 3.0 x1 |
| Garancija | 3 leta |
| RAID kontroler | Onboard SATA |
| Tip delovnega pomnilnika | DDR5 4800 MHz |
| Ostalo | Novo |
| Grafična kartica (GPU) | nVidia Quadro T1000 8 GB GDDR6 |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Trdi disk | 512 GB M.2 SSD NVMe PCI-e 4.0 |
| Napajalnik W | 550W |
| Kvaliteta | A+ (Odlično) – Artikel je kot nov in brez znakov uporabe |
| Paket pisarniških programov | Ne |
| Razporeditev tipkovnice | Brez tipkovnice |
| Proizvajalec | HP |
Mnenja strank
Oglejte si tudi
HP Z230 delovna postaja 1x E3-1246v3 3.5 GHz 16 GB RAM, 512 GB SDD, NVIDIA Quadro K420, Windows 10
343,92 €
(281,90 € brez DDV)
Lenovo ThinkPad Pro Dock Type 40A1 – SD20F82751
32,31 €
(26,48 € brez DDV)
HP Z840 delovna postaja, 2x Intel Xeon E5-2637 v3 3.5 GHz 64 GB RAM DDR4, nVidia Quadro M5000 8 GB GDDR5, 512GB SSD
1.224,31 €
(1.003,53 € brez DDV)