Lenovo ThinkSystem ST50 V2 E-2324G 4-core, 16 GB RAM, brez HDD
699,00 €
(572,95 € brez DDV)
Acer Altos ATSP10 Intel Core i7-13700 16 GB RAM 512 GB SSD, Windows 11 Pro
649,89 €
(532,70 € brez DDV)
Šifra:
99Q56ET#ABE
HP Pro SFF 400 G9 PC Intel Core i5-14500, 16 GB DDR5, 512 GB SSD NVMe, Windows 11
699,00 €
(572,95 € brez DDV)
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 11,77 €
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
84 x 11,77 €
84 x 11,77 €
Poplačati se želim čim prej
3 x 255,00 €
3 x 255,00 €
Želim izbrati svoje obroke
84 x 11,77 €
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Ni na zalogi. Preverite dobavljivost artikla.
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Ostalo
| Povezljivost | 1x Displayport, 1x HDMI, Analog Audio vhodi, 1x 10Gbe NIC, 2x USB 3.2 Type-C zunanji vhod, 4x USB 3.0 zunanji vhodi, 1x Gigabit NIC, 2x USB 3.0 zunanji vhod |
|---|---|
| Stanje artikla | Novo |
| Diskovna ležišča | 3-4 |
| RAM kapaciteta v GB | 16 |
| Max. število CPU | 1 |
| CPU revizija | Intel Core i5 |
| Tip ohišja | Tower |
| HDD tip | SSD M.2 |
| Razpoložljivost | In stock |
| Opis CPU | 1x Intel i5-14500 14-core |
| Optična enota | No |
| Razširitvene reže | 2x PCI-Express 3.0 x16 |
| Garancija | 3 leta |
| RAID kontroler | Onboard SATA |
| Tip delovnega pomnilnika | DDR5 4800 MHz (1x 16 GB) |
| Ostalo | Novo |
| Grafična kartica (GPU) | Integrirana (onboard) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Trdi disk | 512 GB M.2 SSD NVMe |
| Napajalnik W | 240W |
| Kvaliteta | A+ (Odlično) – Artikel je kot nov in brez znakov uporabe |
| Paket pisarniških programov | Ne |
| Razporeditev tipkovnice | Brez tipkovnice |
| Proizvajalec | HP |
Mnenja strank
Oglejte si tudi
HP Z840 delovna postaja, 2x Intel Xeon E5-2650 v3 64 GB RAM DDR4, nVidia Quadro K6000 12 GB GDDR5, 512 GB SSD, Windows 10
1.315,65 €
(1.078,40 € brez DDV)