HPE ProLiant DL320 Gen11 Intel Xeon-B 3408U 8-Core (1.80GHz 22.5MB) 16GB (1 x 16GB) 4 x LFF SC SATA 1000W
1.695,80 €
(1.390,00 € brez DDV)
Lenovo ThinkSystem RAID kontroler 940-16i 8GB Flash PCIe Gen4 12Gb Adapter 4Y37A09730
1.730,90 €
885,70 €
(725,98 € brez DDV)
Šifra:
628R5ET
HP Pro SFF 400 G9 PC Intel Core i5-13500, 8 GB DDR5, 256 GB SSD NVMe, Windows 11
498,99 €
(409,01 € brez DDV)
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 10,91 €
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
60 x 10,91 €
60 x 10,91 €
Poplačati se želim čim prej
3 x 181,68 €
3 x 181,68 €
Želim izbrati svoje obroke
60 x 10,91 €
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Ni na zalogi. Preverite dobavljivost artikla.
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Ostalo
| Povezljivost | 1x HDMI, Analog Audio vhodi, 2x USB 3.0 zunanji vhod, 1x 10Gbe NIC, 1x Gigabit NIC, 2x USB 3.2 Type-C zunanji vhod, 1x Displayport, 4x USB 3.0 zunanji vhodi |
|---|---|
| Stanje artikla | Novo |
| Diskovna ležišča | 3-4 |
| RAM kapaciteta v GB | 8 |
| Max. število CPU | 1 |
| CPU revizija | Intel Core i5 |
| Tip ohišja | Tower SFF |
| HDD tip | SSD M.2 |
| Razpoložljivost | In stock |
| Opis CPU | 1x Intel Core i5-13500 2.50 / 3.50 / 4.80 GHz |
| Optična enota | No |
| Razširitvene reže | 2x PCI-Express 3.0 x16 |
| Garancija | 3 leta |
| RAID kontroler | Onboard SATA |
| Tip delovnega pomnilnika | DDR4, DDR4-3200 MT/s (1x 8 GB) |
| Ostalo | Novo |
| Grafična kartica (GPU) | Integrirana (onboard) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Trdi disk | 256 GB M.2 NVMe |
| Napajalnik W | 240W |
| Kvaliteta | A+ (Odlično) – Artikel je kot nov in brez znakov uporabe |
| Paket pisarniških programov | Ne |
| Razporeditev tipkovnice | Brez tipkovnice |
| Proizvajalec | HP |
Mnenja strank
Oglejte si tudi
HP Z840 delovna postaja, 2x Intel Xeon E5-2620 v3 2.4 GHz 32 GB RAM DDR4, 256 SSD, Windows 10
699,30 €
(573,20 € brez DDV)
HP Z840 delovna postaja, 2x Intel Xeon E5-2637 v3 3.5 GHz 64 GB RAM DDR4, nVidia Quadro M5000 8 GB GDDR5, 512GB SSD
1.224,31 €
(1.003,53 € brez DDV)