APC Smart-UPS 1000 VA tower - SMT1000I
199,90 €
179,91 €
(147,47 € brez DDV)
HP EliteDesk 800 G4 Desktop Mini Business PC i5-8500 3.0 / 4.1 GHz 6-core, 8 GB DDR4, 256 GB NVMe, BT, WiFi, Win 11 Pro
Šifra:
2YH17AV
HP EliteDesk 800 G4 Desktop Mini Business PC i5-8500 3.0 / 4.1 GHz 6-core, 8 GB DDR4, 256 GB NVMe, BT, WiFi, Win 11 Pro
349,90 €314,91 €(258,12 € brez DDV)
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 10,63 €
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
36 x 10,63 €
36 x 10,63 €
Poplačati se želim čim prej
3 x 114,55 €
3 x 114,55 €
Želim izbrati svoje obroke
36 x 10,63 €
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Ni na zalogi. Preverite dobavljivost artikla.
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Ostalo
| Povezljivost | Analog Audio vhodi, 4x USB 3.0 zunanji vhodi, Wireless LAN (Wifi), 2x Displayport, 1x Gigabit NIC, 2x USB 3.0 zunanji vhod, 1x HDMI, 1x Thunderbolt 3 (Type-C) |
|---|---|
| Stanje artikla | Obnovljeno – kot novo |
| Diskovna ležišča | 3-4 |
| RAM kapaciteta v GB | 8 |
| Max. število CPU | 1 |
| CPU revizija | Intel Core i5 |
| Tip ohišja | Mini PC |
| HDD tip | SSD M.2 |
| Razpoložljivost | In stock |
| Opis CPU | Intel Core i5-8500 3.0 GHz / 4.1 GHz 6-core 9 Mb Cache |
| Optična enota | No |
| Razširitvene reže | 2x M.2 slot |
| Garancija | 1 leto |
| RAID kontroler | Onboard SATA |
| Grafična kartica (GPU) | Integrirana (onboard) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Trdi disk | 256 GB SSD M.2 |
| Napajalnik W | 65W |
| Kvaliteta | A- (Zelo dobro) – Artikel ima minimalne znake uporabe |
| Paket pisarniških programov | Ne |
| Razporeditev tipkovnice | Brez tipkovnice |
| Proizvajalec | HP |
Mnenja strank
Oglejte si tudi
HP Z230 delovna postaja 1x E3-1246v3 3.5 GHz 16 GB RAM, 512 GB SDD, NVIDIA Quadro K420, Windows 10
343,92 €
(281,90 € brez DDV)
Lenovo ThinkPad Pro Dock Type 40A1 – SD20F82751
32,31 €
(26,48 € brez DDV)