HP 4GB 2Rx4 PC3-10600R DDR3 Registered Server-RAM Modul REG ECC - 500203-561
60,80 €
(49,84 € brez DDV)
HP 8GB 2Rx4 PC3-10600R DDR3 Registered Server-RAM Modul REG ECC - 500205-371
49,39 €
(40,48 € brez DDV)
Šifra:
119042
HP 8GB 2Rx4 PC3L-12800R DDR3 Registered Server-RAM Modul ECC – 713755-071
39,89 €
(32,70 € brez DDV)
Ni na zalogi. Preverite dobavljivost artikla.
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Ostalo
| Stanje artikla | Obnovljeno – kot novo |
|---|---|
| RAM kapaciteta v GB | 8 |
| Razpoložljivost | In stock |
| Tip pomnilnika | DDR3 |
| Frekvenca modula | 1600 MHz |
| Rang pomnilnika | Dual rank |
| Podatkovna širina | x4 |
| Odprava napak (ECC) | Yes |
| Napetost pomnilnika | 1.35V |
| Garancija | 1 leto |
| Tip delovnega pomnilnika | HP 8GB 2Rx4 PC3L-12800R DDR3 Registered Server-RAM Modul ECC – 713755-071 |
| Proizvajalec | HPE |
Mnenja strank
Oglejte si tudi
NetApp Front Bezel for FAS2040 / FAS 2040
44,21 €
(36,24 € brez DDV)
HP VRM Modul DL380, DL560, ML370 289564-001
11,00 €
(9,02 € brez DDV)