Nazaj na izdelke
HPE 1TB 6G 7.2K SAS 3.5" LFF trdi disk - 846523-001
39,89 €
35,90 €
(29,43 € brez DDV)
Šifra:
713756-081
HP 16GB 2Rx4 PC3L-12800R DDR3 Registered Server-RAM Modul REG ECC – 713756-081
19,90 €
(16,31 € brez DDV)
Ni na zalogi. Preverite dobavljivost artikla.
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Ostalo
| Stanje artikla | Obnovljeno – kot novo |
|---|---|
| RAM kapaciteta v GB | 16 |
| Razpoložljivost | In stock |
| Tip pomnilnika | DDR3 |
| Frekvenca modula | 1600 MHz |
| Rang pomnilnika | Dual rank |
| Podatkovna širina | x4 |
| Odprava napak (ECC) | Yes |
| Napetost pomnilnika | 1.35V |
| Garancija | 1 leto |
| Tip delovnega pomnilnika | HP 16GB 2Rx4 PC3L-12800R DDR3 Registered Server-RAM Modul REG ECC – 713756-081 |
| Proizvajalec | HP |