APC Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower 3KVA 200-240V + Network Card SMX3000RMHV2UNC
1.749,89 €
(1.434,34 € brez DDV)
UPS Vertiv Liebert EXS 10kVA 3-fazni 380/400/415V 000010kTH1AFN01000 + baterijski kabinet
2.290,00 €
(1.877,05 € brez DDV)
Dell Precision 5820 delovna postaja, 1x Intel Xeon W-2245, 64 GB RAM DDR4, 1 TB SSD M.2 NVMe, nVidia Quadro A4000 16 GB
Šifra:
5820-1
Dell Precision 5820 delovna postaja, 1x Intel Xeon W-2245, 64 GB RAM DDR4, 1 TB SSD M.2 NVMe, nVidia Quadro A4000 16 GB
1.354,20 €
(1.110,00 € brez DDV)
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 22,79 €
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
84 x 22,79 €
84 x 22,79 €
Poplačati se želim čim prej
6 x 249,44 €
6 x 249,44 €
Želim izbrati svoje obroke
84 x 22,79 €
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Ni na zalogi. Preverite dobavljivost artikla.
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Ostalo
| Povezljivost | 5x USB 3.1 zunanji vhod, 2x USB 3.2 Type-C zunanji vhod, 1x Gigabit NIC, 1x Serijska vrata (RS232), Analog Audio vhodi, 3x USB 3.1 zunanji vhod, 2x PS/2 vhod |
|---|---|
| Stanje artikla | Obnovljeno – kot novo |
| Diskovna ležišča | 3-4 |
| RAM kapaciteta v GB | 64 |
| Max. število CPU | 1 |
| CPU revizija | Intel Xeon W |
| Tip ohišja | Tower |
| HDD tip | SSD M.2 |
| Razpoložljivost | In stock |
| Opis CPU | 1x Intel Xeon W-2245 8-core 3.9 GHz / 4.7 GHz |
| Optična enota | No |
| Razširitvene reže | 1x PCI-Express 3.0 x8, 1x PCI-Express 3.0 x4, 1x PCI-Express 3.0 x1, 2x PCI-Express 3.0 x16 |
| Garancija | 2 leti |
| RAID kontroler | Onboard SATA |
| Tip delovnega pomnilnika | 4x 16 GB DDR4 ECC 2933 MHz |
| Ostalo | Refurbished |
| Grafična kartica (GPU) | nVidia Quadro A4000 16 GB GDDR6 |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Trdi disk | 1 TB M.2 SSD NVMe |
| Napajalnik W | 950W |
| Kvaliteta | A+ (Odlično) – Artikel je kot nov in brez znakov uporabe |
| Paket pisarniških programov | Ne |
| Razporeditev tipkovnice | Brez tipkovnice |
| Proizvajalec | DELL |
Mnenja strank
Oglejte si tudi
HP Z840 delovna postaja, 2x Intel Xeon E5-2620 v3 2.4 GHz 32 GB RAM DDR4, 256 SSD, Windows 10
699,30 €
(573,20 € brez DDV)