HP Tower Z1 G9 Intel Core i7-12700 12-core 16 GB DDR5 512 GB NVMe SSD Windows 11 Pro, nVidia Quadro T1000 8 GB
1.059,00 €
974,78 €
(799,00 € brez DDV)
HPE ProLiant ML350 Gen11 Intel Xeon-S 4416+ 20-Core (2.00GHz 37.5MB) 32GB (1 x 32GB) 8 x SFF x1 U.3 BC MR408i-o 1000W
3.128,08 €
(2.564,00 € brez DDV)
Šifra:
6C7RM
Dell Inspirion 3030 i3-12100, 8 GB DDR5, 512 GB NVMe, Windows 11
364,78 €
(299,00 € brez DDV)
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 12,32 €
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
36 x 12,32 €
36 x 12,32 €
Poplačati se želim čim prej
3 x 132,79 €
3 x 132,79 €
Želim izbrati svoje obroke
36 x 12,32 €
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Ni na zalogi. Preverite dobavljivost artikla.
Predviden čas dostave: 1 - 2 delovnih dni
Dodatne informacije
Ostalo
| Povezljivost | 1x Gigabit NIC, 1x Displayport, 4x USB 2.0 zunanji vhodi, 1x HDMI, Analog Audio vhodi, 1x USB 3.2 zunanji vhod, 3x USB 3.2 zunanji vhod, 1x USB 3.2 Type-C zunanji vhod |
|---|---|
| Stanje artikla | Novo |
| Diskovna ležišča | 3-4 |
| RAM kapaciteta v GB | 8 |
| Max. število CPU | 1 |
| CPU revizija | Intel Core i3 |
| Tip ohišja | Tower SFF |
| HDD tip | SSD M.2 |
| Razpoložljivost | In stock |
| Opis CPU | 1x Intel Core i3-12100 do 4.30 GHz |
| Optična enota | No |
| Razširitvene reže | 1x M.2 slot, 1x PCI-Express 3.0 x1, 1x PCI-Express 4.0 x16 |
| Garancija | 1 leto |
| RAID kontroler | Onboard SATA |
| Tip delovnega pomnilnika | DDR5 4800 MHz |
| Ostalo | Novo |
| Grafična kartica (GPU) | Integrirana (onboard) |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Trdi disk | 512 GB M.2 SSD NVMe |
| Napajalnik W | 180W |
| Kvaliteta | A+ (Odlično) – Artikel je kot nov in brez znakov uporabe |
| Paket pisarniških programov | Ne |
| Razporeditev tipkovnice | Brez tipkovnice |
| Proizvajalec | DELL |
Mnenja strank
Oglejte si tudi
HP Z840 delovna postaja, 2x Intel Xeon E5-2620 v3 2.4 GHz 32 GB RAM DDR4, 256 SSD, Windows 10
699,30 €
(573,20 € brez DDV)
HP Z240 SFF delovna postaja Intel Core i5-6500 3,2GHz 16 GB 256 GB SSD
340,71 €
(279,27 € brez DDV)
HP Z840 delovna postaja, 2x Intel Xeon E5-2650 v3 64 GB RAM DDR4, nVidia Quadro K6000 12 GB GDDR5, 512 GB SSD, Windows 10
1.315,65 €
(1.078,40 € brez DDV)