HP 16 Gbit/s FC / 10 Gbit/s Ethernet SFP+ Modul / Transceiver - Short Wave, 850 nm - H6Z42A / 738194-001

HP 16 Gbit/s FC / 10 Gbit/s Ethernet SFP+ Modul / Transceiver - Short Wave, 850 nm - H6Z42A / 738194-001

Razpoložljivost: Na zalogi

192,69 €
HP
Hitra in varna dostava

Izdelke na zalogi v skladišču vam v večini primerov dostavimo naslednji dan

Ugodni plačilni pogoji

Večino izdelkov lahko kupite tudi s plačilnimi karticami ali na obroke oziroma leasing.

Brezplačna menjava

V kolikor želite vam izdelek v 15 dneh od nakupa brezplačno zamenjamo ali vrnemo kupnino.

Strokovno svetovanje

V primeru vprašanj ali težav nas lahko kadarkoli kontaktirate, naši svetovalci pa vam bodo pomagali.

Grenke Leasing

Ugodno financiranje za podjetja
Vse artikle v vrednosti nad 500€ lahko kot podjetje kupite tudi preko operativnega Grenke leasinga.

Več informacij
Opis
Podrobnosti
Opis: HP 16 Gbit/s FC / 10 Gbit/s Ethernet  SFP+ Modul / Transceiver - Short Wave, 850 nm - H6Z42A / 738194-001
Znamka: HP
Proizvajalci komponent: various
Tip artikla: transceiver
Oblika velikosti: SFP+
Hitrost prenosa podatkov: 16 Gbit/s for Fibre Channel, 10 Gbit/s for Ethernet
Dolžina valov: 850nm
Dolžina povezave: max. 100m
Tip konektorja: LC-duplex
Aplikacija: fibre channel, ethernet
Stanje: novo
Vključeno pri dobavi: 1x transceiver
Dodatne informacije
Dodatne informacije
Proizvajalec HP
Mnenja
Pošljite nam svoje mnenje

Samo registrirani uporabniki lahko napišejo mnenje. Prosimo prijavite se ali registrirajte.

Značke izdelka
Značke izdelka

Uporabite presledke za ločevanje značk. Uporabite enojne narekovaje (') za fraze.